| Family: | CONIDAE |
|---|---|
| Gender | Conus |
| Specie: | riosiPetuch,1986 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+ Yellowish. (WR: 77.4 mm) |
| Size: | 50.5 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Guarapari – ES |
| Description: | Collected by scuba dive, at 33 m deep. |
Odontocymbiola americana (Reeve, 1846)
$ 20,00
Fora de estoque














