| Family: | MURICIDAE |
|---|---|
| Gender | Hexaplex |
| Specie: | cichoreum(Gmelin,1791) |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+++ ALBINISTIC! (WR: 150.9 mm) |
| Size: | 125.2 mm |
| Country: | PHILIPPINES |
| Local: | Negros |
| Description: | Coll by fish nets, 10 to 15 m |
Olivella cf. petiolita (Duclos, 1835)
$ 15,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00














