| Family: | TELLINIDAE |
|---|---|
| Gender | Tellina |
| Specie: | trinitatis(Tomlin,1929) |
| Tipo: | MARINE BIVALVES |
| Quality: | GEM (WR: 53.8 mm) |
| Size: | 43.0 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Vitória/ES |
| Description: | By shrimp trawler , 24 to 27 m deep |
Pecten ziczac (Linnaeus, 1758)
$ 40,00
Fora de estoque
















