| Family: | VOLUTIDAE |
|---|---|
| Gender | Voluta |
| Specie: | musicaLinnaeus,1758 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ (WR: 100.1 mm) |
| Size: | 81.3 mm |
| Country: | VENEZUELA |
| Local: | South of Isla Margaritas |
| Description: | Collected by dredging, 13 to 16 m deep, in sand-grass bottoms |
Poremskiconus brasiliensis Clench, 1942
$ 45,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00













