| Family: | STROMBIDAE |
|---|---|
| Gender | Lobatus |
| Specie: | (Strombus)goliathSchröter,1805 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+++ Untouched! Fresh (WR: 380.0 mm) |
| Size: | 318.0 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Belmont / Ba |
| Description: | Collected by diver at 47 to 57 m deep |
Thais haemastoma consul (Chemnitz, 1795)
$ 4,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00














