| Family: | TRIVIIDAE |
|---|---|
| Gender | Trivia |
| Specie: | Sp. |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | GEM |
| Size: | 10,5 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Farol de São Tomé – RJ |
| Description: | Collected by diver at 33 m deep. |
Trivia sp.
$ 150,00
Fora de estoque
$ 150,00
Fora de estoque
| Family: | TRIVIIDAE |
|---|---|
| Gender | Trivia |
| Specie: | Sp. |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | GEM |
| Size: | 10,5 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Farol de São Tomé – RJ |
| Description: | Collected by diver at 33 m deep. |