| Family: | VOLUTIDAE |
|---|---|
| Gender | Voluta |
| Specie: | musicaLinnaeus,1758 |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F++ (W.Record: 111 mm) CHEN |
| Size: | 71,3 mm |
| Country: | VENEZUELA |
| Local: | Los Hermanos Arquipelago |
| Description: | Collected by diver at 12 to15 m deep. Fev. 2009 |
Voluta musica Linnaeus, 1758
$ 4,00
Fora de estoque














