| Family: | XENOPHORIDAE |
|---|---|
| Gender | Xenophora |
| Specie: | conchyliophora(Born,1780) |
| Tipo: | MARINE GASTROPODES |
| Quality: | F+ (WR: 98.0 mm) |
| Size: | 46.0 mm |
| Country: | BRAZIL |
| Local: | Off Alcobaça/BA |
| Description: | Taken by scuba dive,27 m deep, on limestone bottoms |
Conus sp.
$ 150,00
Fora de estoque
Produtos relacionados
MARINE GASTROPODES
$ 7,00













